Butankodin postar Query
ButanBumthangChhoekhor: None
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Chhoekhor, Bumthang: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Chhoekhor, Bumthang
Qytet :Chhoekhor
Rajon 1 :Bumthang
Vend :Butan(BT)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :BT-33
gjerësi :27.77551
gjatësi :90.66320
Zona Koha :Asia/Thimphu
Koha Koordinuar Universal :UTC+6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Chhoekhor, Bumthang është e vendosur në Butan.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Chhoekhor, Bumthang,None ©2014 kodin postar Query